projektowanie stron www Białystok

Strona internetowa SIMPLE

strony internetowe białystok
projektowanie stron www Białystok
strony internetowe Białystok

STRONA INTERNETOWA NA DOBRY POCZĄTEK

999 zł netto / 1228,77 zł z VAT

Będzie dobrym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy chcą mieć stronę internetową, ale decydującym kryterium jest budżet. Udało nam się wypracować takie rozwiązania, dzięki którym mogliśmy połączyć pełen profesjonalizm z atrakcyjną ceną. Strona SIMPLE to taka witryna, która nie ma innych, dodatkowych podstron. Cała treść dostępna jest wyłącznie na stronie głównej, a Klient może wnieść swoje poprawki jeden raz.

Nowoczesne rozwiązania na komputery, tablety i telefony. Profesjonalne strony internetowe w atrakcyjnych cenach.

Zwiększ widoczność firmy na rynku, wzmocnij swoją pozycję i bądź lepszy od konkurencji. Dotrzyj do nowych Klientów i zainwestuj w przyszłość.

Usługa główna

strona internetowa

dostosowanie do tabletów i komórek

indywidualny i nowoczesny wygląd

cała treść na głównej stronie

pakiet zabezpieczeń przed hackerami i wirusami

aktualizacje i kopie zapasowe

panel zarządzania

zgłoszenie strony do indeksu Google

szkolenie z obsługi

Informacje potrzebne do realizacji

Informacja o tym czy jest już wykupiona domena i hosting (serwer pod stronę).

*Jeśli nie, to można wykupić u nas po atrakcyjnej cenie.

 Dane dostępowe do hostingu

*jeżeli hosting jest już wykupiony

Jakie zakładki będą na stronie (np. o firmie, kontakt, oferta itd.)

Co ma znajdować się w tych zakładkach (np. teksty, zdjęcia)

Czy mamy się wzorować na jakichś stronach czy tworzyć wedle własnej koncepcji

*jeżeli tak, to należy podać adresy tych stron

Dane do faktury

Usługi dodatkowe

hosting

domena

obsługa techniczna przez 12 miesięcy

poczta firmowa 1GB lub 3GB

założenie konta Facebook i Google Moja Firma oraz prowadzenie ich

instalacja dodatkowych języków

tłumaczenia językowe (angielski, niemiecki, rosyjski)

zgodność z RODO

logo i wizytówka

film i zdjęcia na stronę WWW

Czas wykonania strony internetowej SIMPLE wynosi 5 dni

Klient może wnieść poprawki: 1 raz


Serdecznie zapraszamy do kontaktu: +48 694 369 542 lub kontakt@aaoo.pl

CYFROWY ROZWÓJ FIRM

czytaj więcej o projekcie

Strony internetowe – cyfrowy rozwój firm

Strony internetowe odkąd istnieją przeszły wielokrotnie rewolucję. Pierwsze strony tworzyło się w systemowych notatnikach, sklecając ze sobą prosty kod HTML. Strony najczęściej układano w ramki, tworzono odnośniki do podstron, zaś wszystko urozmaicano ruchomymi, pstrokatymi animacjami. Później weszła technologia „Flash”, która wówczas zrewolucjonizowała rynek stron internetowych.

Witryny prezentowały się jako te bardziej profesjonalne. Animacje jak na tamte czasy były niesamowite, cała strona zaś dynamiczna. Dziś strony w tej technologii już nie działają. Wielu z naszych Klientów dało się przekonać, że warto zmienić te wszystkie strony na nowoczesne i przystające na XXI wiek. Takie, które wygodnie czyta się na dotykowych telefonach komórkowych i tabletach – urządzeniach znanych od niedawna. Nawet, gdy ktoś już miał taki „cud techniki”, to o internecie mobilnym mógł co najwyżej pomarzyć. Dzisiaj internet jest już dostępny nawet w telewizorach. Wcale nas nie zdziwi, gdy za jakiś czas panele dotykowe w urządzeniach AGD zamienią na normalne ekrany, w których również będzie można wyświetlać strony internetowe.

Strony internetowe. Dlaczego warto iść z duchem czasu?

Warto iść z duchem czasu. Jeżeli strona Twojej firmy nie będzie mogła się wyświetlać na nowoczesnych urządzeniach, to coraz mniej ludzi będzie na nią wchodzić. Czy stać Cię na utratę klientów? Dzisiaj panuje  taka zasada, że jeżeli czegoś nie ma w internecie, to to nie istnieje. Nie mamy wątpliwości, że globalizacja rynku będzie znacznie postępować. Już dziś taniej jest zamówić towar w Chinach z dostawą do domu niż wyjść po niego osobiście do lokalnego sklepu. Dlatego też, warto bić się o rynek towarem jakościowym, a nie tanim.

Dzięki nowoczesnej stronie internetowej będzie można zaprezentować swoje towary i usługi na całym świecie. Nowoczesne strony internetowe, to także pewien wyraz prestiżu. Jeżeli Twoja firma jest na rynku 20 lat, ale firmowe strony internetowe, które prezentują działalność również mają po 20 lat, to potencjalny odbiorca prawdopodobnie uzna, że firma albo już nie działa, albo jest przestarzała, więc niczego dobrego nie można po niej się spodziewać. Zrozumiały to wielkie korporacje, które nieustannie idą z duchem czasu – nie tylko co jakiś czas robią „rembranding”, czyli odnawiają logo, stronę internetową. Robią to też partie polityczne czy też największe światowe organizacje.

To nie przypadek, że właśnie tam kumulują się największe pieniądze. Firma czy też organizacja, która dba o swój wizerunek wzbudza zaufanie Klientów. Zrozumiały to także urzędy, które co raz ogłaszają przetargi na stworzenie systemu identyfikacji wizualnej, w skład którego wchodzą także nowoczesne i profesjonalne strony internetowe.

Strony internetowe – nowoczesna czyli jaka?

Czym charakteryzują się profesjonalne strony internetowe? Można je podzielić na wersje „podstawowe” oraz „rozbudowane”. Warto wiedzieć, że nie każdy potrzebuje rozbudowanych stron. Czasem lepsza jest prosta strona, która ma kilka zakładek.

Duże firmy wolą rozbudowane wersje, bo mając wielu kontrahentów w kraju i za granicą – wolą nie być anonimowi. Małe firmy, które od lat mają swoje zaufane grono klientów potrzebują zaś stron, na których znajdą się dane kontaktowe, opis działalności, oferta, ewentualnie galeria realizacji. Treść strony jest jednak drugorzędna. Najważniejsze jest jednak, by strona prezentowała się dynamicznie i nowocześnie.

Dziś bardziej interesują nas zdjęcia niż teksty, wolimy stonowane kolory niż pstrokate. Nie jest to przypadkowe – ludzie na co dzień korzystają z komputerów, w których klikają w ikony, a wraz z nową wersją oprogramowania w coraz większe obrazki, zaś czytają coraz mniej tekstu. To wszystko powoduje, że strony internetowe muszą się upodabniać do systemów operacyjnych. Wtedy wchodząc pod dany adres potencjalny klient nie będzie czuł się zagubiony.

Będzie czuł się, tak jakby nadal przeglądał pliki na własnym komputerze. To wszystko powoduje, że w dzisiejszych czasach nowoczesne i profesjonalne strony internetowe są niezbędne, zaś przestarzałe powinny trafić jak najszybciej do jakiegoś wirtualnego muzeum. Niestety ze starymi stronami internetowymi nie jest jak z zabytkowymi samochodami, czy z winem. W technologii najważniejsza jest innowacja, szybkość i przejrzystość. Jeżeli ktoś będzie tracić czas na próbę zrozumienia strony internetowej Twojej firmy, nie będzie mógł tam szybko odnaleźć interesujących go informacji, to wyjdzie z tej strony internetowej bardzo szybko i  długo nie wróci.

Dlatego też – zachęcamy do pójścia z duchem czasu – w czym chętnie pomożemy. Warto też pamiętać, że strony internetowe same w sobie to dopiero pierwszy krok. Należy też pomyśleć o pozycjonowaniu stron internetowych, a także o dbaniu o ich bezpieczeństwo. Nasze strony internetowe są już zabezpieczone i gotowe do pozycjonowania. Na rynku pozycjonerskim jesteśmy obecni już od 8 lat i cały czas na bieżąco monitorujemy zmiany w algorytmach Google.

Zaś na rynku stron internetowych zaczynaliśmy w 2000 roku przepisując kod z grubej książki do komputera. Dzisiaj w tych dziedzinach czujemy się ekspertami, dlatego też nie mamy wątpliwości, że warto zaufać nam w tych kwestiach. Na potwierdzenie naszych słów możemy tylko przedstawić swoje portfolio.