BEZPIECZEŃSTWO INTERNETOWE

O Twoje dane i pliki zadbają profesjonaliści. Bezpieczeństwo internetowe to podstawa!

Bezpieczna strona i sklep

 audyt bezpieczeństwa

 strona zgodna z RODO

zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami

zabezpieczenie strony internetowej przed hackerami

zabezpieczenie sklepu internetowego przed wirusami

zabezpieczenie sklepu internetowego przed hackerami

 instalacja SSL

aktualizacje oprogramowania

 kopie zapasowe

 odwirusowywanie strony

usunięcie ostrzeżeń przed niebezpieczną stroną

szkolenie z bezpiecznego zarządzania stroną lub sklepem

bezpieczeństwo internetowe

Informacje potrzebne do realizacji

 adres strony lub sklepu do zabezpieczenia

 dane dostępowe do hostingu

 dane dostępowe do panelu CMS

 dane do faktury

bezpieczeństwo internetowe

Bezpieczny komputer

 aktualizacja oprogramowania

 kopia zapasowa

 instalacja chmury

 odwirusowanie komputera

 reinstalacja systemu

instalacja bezpiecznego Wi-FI

bezpieczeństwo internetowe

Informacje potrzebne do realizacji

 adres realizacji

 dane do faktury

Audyt, zalecenia, a także wprowadzenie zabezpieczeń, aktualizacja, odwirusowanie, kopia zapasowa, usunięcie ostrzeżeń, a także szkolenie realizowane jest w ciągu 3 dni roboczych od zamówienia usługi. Cena jest ustalana na podstawie zakresu prac.


Aktualizacja komputera, kopia zapasowa, instalacja chmury, odwirusowanie, reinstalacja i instalacja bezpiecznego Wi-Fi są usługami zróżnicowanymi. Ich czas realizacji oraz cena jest ustalana indywidualnie.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu: +48 694 369 542 lub kontakt@aaoo.pl

CYFROWY ROZWÓJ FIRM

przeczytaj więcej o projekcie

W ostatnim czasie lawinowo rośnie liczba ataków na strony internetowe. „A kto by tam chciał się włamywać na moją stronę” – myśli zdecydowana większość właścicieli stron. Za atakami nie stoją jednak bezpośrednio ludzie, tylko zaprogramowane komputery, które wyszukują niezabezpieczone strony, następnie dokonują ataków – aż do skutku – tj. do złamania zabezpieczeń, a następnie modyfikują treści na stronie tak, by strona była wsparciem w pozycjonowaniu stron czy też miejscem, które przekazuje linki do nielegalnych programów. Dla maszyny wszystko jedno o czym jest strona – liczy się zdobyta „sztuka”.

Proponujemy Państwu profesjonalny audyt bezpieczeństwa wraz z wprowadzeniem najnowocześniejszych zabezpieczeń na strony oparte o system WordPress.

Po wykonaniu audytu zostaną Państwo poinformowani o stanie bezpieczeństwa strony, a także o konieczności wprowadzenia konkretnych zabezpieczeń.

Warto zadbać o bezpieczeństwo strony, bo może Państwa spotkać niemiła niespodzianka w postaci takiego komunikatu, jaki widzimy po prawej stronie.

Jest już za późno – strona zawirusowana

Mleko się niestety rozlało, ale niekiedy można uratować stronę. Jeżeli są Państwo ofiarami ataku ze strony złośliwego oprogramowania, to proszę nam zlecić odwirusowanie strony. Przekażemy Państwu oprogramowanie czyste od wirusów, a także wprowadzimy zabezpieczenia, by uniknąć przykrych zdarzeń związanych z zawirusowaniem strony w przyszłości, a także załatwimy wszelkie formalności związane z wyszukiwarką, która po wpisaniu nazwy Państwa firmy wskaże, żeby na stronę nie wchodzić, bo jest ona ofiarą ataków hackerskich.

Zobacz też: