AAOO.pl

strony internetowe Kraków

Strony internetowe Kraków – cyfrowy rozwój firm. Dzień dobry, jak możemy pomóc?

tel: +48 694 369 542 | kontakt@aaoo.pl

Telefon:

Kamil Gopaniuk:

E-mail:

Cyfryzacja Sp. z o.o.

O FIRMIE – Strony internetowe Kraków – AAOO.pl

Dowiedz się więcej

Na wstępie chcielibyśmy zaznaczyć iż marka AAOO.pl – strony internetowe Kraków jest częścią grupy Cyfryzacja Sp. z o.o. Działamy na terenie całego kraju. Cały proces tworzenia strony internetowej możemy omówić w najbardziej dogodny dla Państwa sposób – przez telefon lub e-mailem. W związku z tym zamówienie i utworzenie strony internetowej oraz sklepów internetowych odbywa się tak, by Państwa całkowicie wyręczyć w procesie ich tworzenia. Jedynie na początku potrzebujemy kilku informacji, o które zapytamy podczas rozmowy lub w korespondencji e-mailowej.

Dodatkowo chcielibyśmy zapewnić, że nie oczekujemy od Państwa specjalistycznej wiedzy. Ważnym aspektem jest fakt, że to my ją zapewniamy. W rezultacie po wykonaniu projektu przekazujemy klucze dostępu do panelu edycyjnego i przeprowadzamy błyskawiczne szkolenie z obsługi witryną. Chcielibyśmy od razu zaznaczyć iż jest obsługa jest bardzo prosta. Serwisy tworzymy tak, by maksymalnie ułatwić Państwu późniejsze korzystanie i edycje poszczególnych zakładek. Oczywiście możemy Państwa również wyręczyć i w tym procesie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami dodatkowymi.

Po drugie, wszystkie strony internetowe, które wykonujemy są responsywne i nowoczesne. Można je oglądać nie tylko na komputerach, ale też na tabletach i telefonach komórkowych. Zajmujemy się także promowaniem stron internetowych. Można u nas zamówić reklamę w wyszukiwarce Google oraz na portalu Facebook. Zarządzamy stronami firmowymi na portalach społecznościowych.

Na koniec chcielibyśmy Państwu przekazać, że w tym co robimy mamy wieloletnie doświadczenie. Pierwsze strony internetowe tworzyliśmy już w 2000 roku. Jesteśmy zaufanym partnerem w realizacjach zarówno małych projektów, jak i zaawansowanych sklepów i portali internetowych.

AAOO.pl

cyfrowy rozwój firm

strony internetowe Kraków

strony internetowe, sklepy internetowe, promocja firmy przez internet, bezpieczeństwo internetowe

Kraków

Wszyscy będą mogli oglądać Twoją stronę na każdym urządzeniu Wszyscy będą mogli oglądać Twoją stronę wszędzie gdzie mogą Wszyscy będą mogli oglądać Twoją stronę z największą przyjemnością
Kamil Gopaniuk

Serdecznie zapraszam do współpracy

Kamil Gopaniuk