sklepy internetowe

Sklepy internetowe

sklepy internetowe
sklepy internetowe
projektowanie stron www Białystok

SKLEPY INTERNETOWE – SAME KORZYŚCI

4000 zł / 4920 zł z VAT

To realizacja, podczas której możemy stworzyć narzędzie do sprzedaży towarów i usług – zarówno fizycznych jak i wirtualnych. Najważniejszym zadaniem realizacyjnym jest umiejętne połączenie prostoty z nowoczesnością. Z jednej strony sklep musi odpowiednio zachęcać Klientów swoją wizualną atrakcyjnością. Z drugiej jednak nie może być zbyt skomplikowany, by dokonać zakupu mogły również osoby, które mają zaledwie podstawowe umiejętności korzystania z komputera. Ważnym aspektem jest także automatyzowanie procesów zakupowych. Przy większej liczbie zamówień warto wdrożyć szybkie płatności online czy generowanie etykiet kurierskich. Dodatkowo sklep może być częścią strony firmowej. Jeżeli zdecydują się Państwo na realizację łączoną, to z naszej strony otrzymacie zniżkę. Klient może wnosić poprawki pięciokrotnie.

Dotrzyj do nowych klientów. Sklepy internetowe to już nie przyszłość handlu, to teraźniejszość.

Daj się znaleźć kupującym z całej Polski. Zwiększaj wpływy do budżetu Twojej firmy. Docieraj ze swoimi produktami i usługami do coraz większego grona Klientów.

Usługa główna

sklep internetowy

dostosowanie do tabletów i komórek

indywidualny i nowoczesny wygląd

nieograniczona liczba kategorii i zakładek

pakiet zabezpieczeń przed hackerami i wirusami

aktualizacje i kopie zapasowe

panel zarządzania

zgłoszenie strony do indeksu Google

szkolenie z obsługi

poczta firmowa 1GB lub 3GB

dodatkowa pomoc techniczna w ciągu roku x 2

zgodność z RODO

regulamin i polityka zwrotów

certyfikat SSL

Informacje potrzebne do realizacji

Informacja o tym czy jest już wykupiona domena i hosting (serwer pod stronę).

*Jeśli nie, to można wykupić u nas po atrakcyjnej cenie.

 Dane dostępowe hostingu

*jeżeli hosting jest już wykupiony

Jakie kategorie będą w sklepie (np. oleje, makarony, pieczywo itd.)

Jakie będą metody płatności (np. przelew bankowy, za pobraniem, przelew natychmiastowy)

*w przypadku przelewu natychmiastowego należy zawrzeć umowę z operatorem płatności i wskazać nam jaki to będzie operator (np. PayU, Przelewy24, TPay, Dotpay itd.)

Czy mamy się wzorować na jakichś sklepach czy tworzyć wedle własnej koncepcji

*jeżeli tak, to należy podać adresy tych stron

Dane do faktury

Usługi dodatkowe

hosting

domena

zarządzanie techniczne sklepem internetowym

prowadzenie kont w social media

reklama w Google i na Facebooku

instalacja dodatkowych języków

tłumaczenia językowe (angielski, niemiecki, rosyjski)

logo i wizytówka

film i zdjęcia na stronę WWW

Czas wykonania SKLEPU INTERNETOWEGO wynosi 21 dni

Klient może wnieść poprawki: 5 razy


Serdecznie zapraszamy do kontaktu: +48 694 369 542 lub kontakt@aaoo.pl

CYFROWY ROZWÓJ FIRM

czytaj więcej o projekcie

Sklepy internetowe – cyfrowy rozwój firm

Sklepy internetowe odkąd istnieją przeszły wielokrotnie rewolucję. Pierwsze były bardzo proste, zaś cała realizacja była toporna. Ponadto nie byliśmy pewni, gdzie wysyłamy pieniądze i czy nie przyjdzie zapakowana… cegła zamiast oczekiwanego towaru. Te czasy jednak już minęły. Dzisiaj nowoczesne sklepy internetowe nie tylko elegancko prezentują asortyment, ale też pozwalają natychmiast dokonać płatności tak, by nawet następnego dnia kurier zapukał do drzwi trzymając w ręku paczkę z naszym zamówieniem. Doszło do tego, że istnieją nawet internetowe sklepy spożywcze. Zamiast stać w kolejkach i wściekać się na powolną obsługę – dostajemy zapas jedzenia bez wychodzenia z domu. Rewolucja jest także w sposobie robienia zakupów. Już nie potrzebujemy komputera. Dzisiaj wszystko można uczynić pukając palcem w  ekran telefonu.

Sklepy internetowe. Dlaczego warto iść z duchem czasu?

Warto iść z duchem czasu. Jeżeli sklep Twojej firmy nie będzie mógł się wyświetlać na nowoczesnych urządzeniach, to coraz mniej ludzi będzie na niego wchodzić. Czy stać Cię na utratę klientów? Dzisiaj panuje  taka zasada, że jeżeli czegoś nie ma w internecie, to to nie istnieje. Nie mamy wątpliwości, że globalizacja rynku będzie znacznie postępować. Już dziś taniej jest zamówić towar w Chinach z dostawą do domu niż wyjść po niego osobiście do lokalnego sklepu. Dlatego też, warto bić się o rynek towarem jakościowym, a nie tanim. Dzięki nowoczesnemu sklepowi internetowemu będzie można zaprezentować swoje towary na całym świecie i tam też je wysyłać. Nowoczesne sklepy internetowe, to także pewien wyraz prestiżu. Jeżeli Twoja firma jest na rynku 20 lat, ale firmowe sklepy internetowe również mają po 20 lat, to potencjalny odbiorca prawdopodobnie uzna, że firma albo już nie działa, albo jest przestarzała, więc niczego dobrego nie można po niej się spodziewać. Zrozumiały to wielkie korporacje, które nieustannie idą z duchem czasu – nie tylko co jakiś czas robią „rembranding”, czyli odnawiają logo, stronę internetową. Robią to też partie polityczne czy też największe światowe organizacje. To nie przypadek, że właśnie tam kumulują się największe pieniądze. Firma czy też organizacja, która dba o swój wizerunek wzbudza zaufanie Klientów. Zrozumiały to także urzędy, które co raz ogłaszają przetargi na stworzenie systemu identyfikacji wizualnej, w skład którego wchodzą także nowoczesne platformy do załatwiania spraw.

Sklepy internetowe – nowoczesne czyli jakie?

Czym charakteryzują się profesjonalne sklepy internetowe? Można je podzielić na wersje „podstawowe” oraz „rozbudowane”. Warto wiedzieć, że nie każdy potrzebuje rozbudowanych sklepów. Czasem lepszy jest prosty, która ma kilka kategorii pełnych towarów, a czasem lepiej mieć kilkanaście kategorii, gdzie towaru będzie mniej, ale wygodniej będzie wszystko znaleźć. To zależy co sprzedajemy i jak bardzo różni się to od siebie. Duże firmy wolą rozbudowane wersje, bo mając wielu kontrahentów w kraju i za granicą. Małe firmy, które od lat mają swoje zaufane grono klientów potrzebują zaś sklepów, gdzie ich Klienci szybko znajdą, to co zawsze zamawiają. Najważniejsze jest jednak, by sklep prezentował się dynamicznie i nowocześnie. Bo czasem może ktoś wejść tylko pooglądać, a ostatecznie kupi. A jak będzie miał tylko telefon? Dziś bardziej interesują nas zdjęcia niż teksty, wolimy stonowane kolory niż pstrokate. Nie jest to przypadkowe – ludzie na co dzień korzystają z komputerów, w których klikają w ikony, a wraz z nową wersją oprogramowania w coraz większe obrazki, zaś czytają coraz mniej tekstu. To wszystko powoduje, że sklepy internetowe muszą się upodabniać do systemów operacyjnych. Wtedy wchodząc pod dany adres potencjalny klient nie będzie czuł się zagubiony. Będzie czuł się, tak jakby nadal przeglądał pliki na własnym komputerze. To wszystko powoduje, że w dzisiejszych czasach nowoczesne i profesjonalne strony internetowe są niezbędne, zaś przestarzałe powinny trafić jak najszybciej do jakiegoś wirtualnego muzeum. Niestety ze starymi sklepami internetowymi nie jest jak z zabytkowymi samochodami, czy z winem. W technologii najważniejsza jest innowacja, szybkość i przejrzystość. Jeżeli ktoś będzie tracić czas na próbę zrozumienia mechaniki sklepu to, nie będzie mógł tam szybko odnaleźć interesujących go towarów. Następnie wyjdzie z tego sklepu nic nie kupując i długo nie wróci. Dlatego też – zachęcamy do pójścia z duchem czasu – w czym chętnie pomożemy. Warto też pamiętać, że sklepy internetowe same w sobie to dopiero pierwszy krok. Należy też pomyśleć o ich pozycjonowaniu, a także o dbaniu o ich bezpieczeństwo. Nasze sklepy internetowe są już zabezpieczone i gotowe do pozycjonowania. Na rynku pozycjonerskim jesteśmy obecni już od 8 lat i cały czas na bieżąco monitorujemy zmiany w algorytmach Google. Zaś na rynku sklepów internetowych zaczynaliśmy w 2000 roku przepisując kod z grubej książki do komputera. Dzisiaj w tych dziedzinach czujemy się ekspertami, dlatego też nie mamy wątpliwości, że warto zaufać nam w tych kwestiach. Na potwierdzenie naszych słów możemy tylko przedstawić swoje portfolio.