Strony internetowe Nowoczesne rozwiązania na komputery, tablety i komórki zbuduj markę

rozreklamuj się

sprzedawaj jeszcze więcej
Sklepy internetowe idealne do rozwijania biznesu dotrzyj do nowych Klientów


zwiększ swoje przychody


rozwijaj własny biznes
Obsługa techniczna zarządzanie Twoją stroną i social mediami oszczędzaj czas

zleć zadania innym

wyprzedź konkurencję
Zobacz nasze portfolio tworzymy strony, sklepy i portale

Strony internetowe Biała Podlaska – AAOO.pl

Strony internetowe Biała Podlaska – Cyfryzacja Sp. z o.o. – AAOO.pl –  świadczymy dla Państwa usługi związane z branżą informatyczną. Tworzymy strony, sklepy oraz portale internetowe zgodnie z najnowocześniejszymi trendami. Działamy w regionie, a także w całej Polsce. Podejmujemy współprace z przedsiębiorstwami z każdego zakątka kraju. Detale naszej przyszłej współpracy możemy omówić mailowo bądź telefonicznie. Istnieje także możliwość spotkania się i uzgodnienia warunków współpracy. Nasze główne biuro znajduję się w Białymstoku i tutaj zapraszamy.

Czytaj więcej

Strony internetowe Biała Podlaska, projektowanie stron www Biała Podlaska, strony www Biała Podlaska

Strona internetowa w pięciu krokach

1

Projektujemy

2

Konsultujemy

3

Wdrażamy

4

Szkolimy

5

Uruchamiamy

Opinie i oceny Naszych Klientów

Polecam, bo to co dla mnie najważniejsze przy zamówieniach, to solidność i jakość wykonania. A przy tym Pan Kamil jest bardzo sympatyczną, pomocną i kreatywną osobą.

Anna

Bardzo polecam. Super podejście do klienta. Zlecenie zrealizowane dokładnie tak jak chciałem. Stronka przeszła moje oczekiwania. Lubię konkretnych ludzi, którzy nie owijają w bawełnę.

Łukasz

Z Panem Kamilem współpracuje już kilka lat, zbudował mi już kilkanaście profesjonalnych stron internetowych. Świat byłby piękniejszy, jakby każdy partner biznesowy tak podchodził do powierzonych zadań.

Konrad

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z ta firma. Poleciła mi ją znajoma, która regularnie korzysta z ich usług. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, zgodnie z umową. Strona działa bez zarzutów. Polecam z czystym sumieniem.

Jolanta

Obsługa Klienta - 9,5
Stosunek jakości do ceny - 9,4
Czas realizacji - 9,1
Czas reakcji w nagłych przypadkach - 9,9
Szybkość odpowiedzi na kontakt - 9,1
Ogólna satysfakcja Klienta - 9,0

Nasza misja

Wspieramy biznes

Budujemy marki

Poprawiamy komfort pracy

Początki naszej przygody z tworzeniem stron sięgają początku lat 2000. Strony internetowe w tamtym okresie wyglądały zgoła inaczej. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Pojęcie nowoczesności oraz poczucie estetyki przez lata zdobywanego doświadczenia nabierało nowego znaczenia.

Aktualnie budujemy serwisy w taki sposób, aby spełniały oczekiwania, nawet te wygórowane. Zawsze podążamy za trendami, wobec tego nasze strony są zawsze nowoczesne. Co ważne, charakteryzują się także indywidualnym, niepowtarzalnym wyglądem. Oczywiście tworzymy strony według własnej koncepcji.

Biorąc pod uwagę to, jak bardzo smartfony zawładnęły światem i naszym czasem wszystkie nasze strony są dostosowane także do tych urządzeń. Responsywność pozwala na korzystanie z witryn na komputerze, tablecie czy też komórce. Zapewniamy także pełen pakiet zabezpieczeń przed wirusami oraz hakerami.

Następnie, panel zarządzania, który zamieszczamy w każdym naszym projekcie pozwoli Państwu na wprowadzenie dowolnych zmian wedle Państwa potrzeb. Dzięki niemu, będziecie mogli Państwo dodawać, usuwać bądź edytować treści. Nie wymagamy specjalistycznej wiedzy z Państwa strony. Przed oddaniem kodów dostępu oraz witryny do użytku, przeprowadzimy z Państwem szkolenie w zakresie obsługi.

W procesie tworzenia witryn staramy się maksymalnie Państwa odciążyć. Potrzebujemy zaledwie podstawowych informacji, które pozwolą nam rozpocząć zaawansowane prace nad projektem. Chcielibyśmy również odciążyć Państwa w innym zakresie.

Ppo stworzeniu serwisu oczywiście proponujemy wypozycjonowanie strony internetowej. Co ważne, pierwsze teksty pisaliśmy już kilkanaście lat temu, w efekcie pozwoliło nam to, na zdobycie doświadczenia. Teraz wiemy jak napisać tekst, aby stał się on atrakcyjny. A w konsekwencji, aby wypromował Państwa witrynę.

Dodatkowo, zajmujemy się także zarządzaniem social mediami. Chętnie odciążymy Państwa w procesie tworzenia nowych treści na firmowy Facebook. Ponadto, dysponujemy własnym portalem www.podlaskie.tv, na którym  proponujemy zamieszczenie reklamy Państwa przedsiębiorstwa.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

5 powodów, by wybrać AAOO.pl

Doświadczeni profesjonaliści

Nowoczesność rozwiązań

Kompleksowe działanie

Kreatywne podejście

Nastawienie na rozwój