Strony internetowe Nowoczesne rozwiązania na komputery, tablety i komórki zbuduj markę

rozreklamuj się

sprzedawaj jeszcze więcej
Sklepy internetowe idealne do rozwijania biznesu dotrzyj do nowych Klientów


zwiększ swoje przychody


rozwijaj własny biznes
Obsługa techniczna zarządzanie Twoją stroną i social mediami oszczędzaj czas

zleć zadania innym

wyprzedź konkurencję
Zobacz nasze portfolio tworzymy strony, sklepy i portale

Strony internetowe Konin – AAOO.pl

Strony internetowe Konin – Cyfryzacja Sp. z o.o. – AAOO.pl – działamy na terenie regionu, a także w całej Polsce. Szczegóły naszej współpracy, możemy omówić w dogodny dla Państwa sposób. Wedle uznania drogą elektroniczną bądź telefonicznie. Na co dzień pracujemy na Podlasiu- w Białymstoku. Tutaj także znajduje się nasza główna siedziba do której zapraszamy na spotkanie osobiście.

Czytaj więcej

Strony internetowe Konin, projektowanie stron www Konin, strony www Konin

Strona internetowa w pięciu krokach

1

Projektujemy

2

Konsultujemy

3

Wdrażamy

4

Szkolimy

5

Uruchamiamy

Opinie i oceny Naszych Klientów

Polecam, bo to co dla mnie najważniejsze przy zamówieniach, to solidność i jakość wykonania. A przy tym Pan Kamil jest bardzo sympatyczną, pomocną i kreatywną osobą.

Anna

Bardzo polecam. Super podejście do klienta. Zlecenie zrealizowane dokładnie tak jak chciałem. Stronka przeszła moje oczekiwania. Lubię konkretnych ludzi, którzy nie owijają w bawełnę.

Łukasz

Z Panem Kamilem współpracuje już kilka lat, zbudował mi już kilkanaście profesjonalnych stron internetowych. Świat byłby piękniejszy, jakby każdy partner biznesowy tak podchodził do powierzonych zadań.

Konrad

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z ta firma. Poleciła mi ją znajoma, która regularnie korzysta z ich usług. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, zgodnie z umową. Strona działa bez zarzutów. Polecam z czystym sumieniem.

Jolanta

Obsługa Klienta - 9,5
Stosunek jakości do ceny - 9,4
Czas realizacji - 9,1
Czas reakcji w nagłych przypadkach - 9,9
Szybkość odpowiedzi na kontakt - 9,1
Ogólna satysfakcja Klienta - 9,0

Nasza misja

Wspieramy biznes

Budujemy marki

Poprawiamy komfort pracy

Zajmujemy się kompleksowo tworzeniem stron, sklepów oraz portali internetowych. W procesie tworzenia zawsze staramy się maksymalnie Państwa odciążyć. Finalnie, otrzymujecie Państwo gotowy produkt.

Godne uwagi jest to, że pierwsze strony internetowe tworzyliśmy już na początku 2000 roku. Pasja w efekcie pozwoliła nam utrzymać się w tej branży i rozwinąć skrzydła. Oczywiście  udoskonalamy nasze umiejętności, a to przekłada się na projekty, które teraz finalnie cieszą oko i spełniają swoje zadanie.

Aktualnie, każda nasza praca cechuje się nowoczesnym, indywidualnym wyglądem. Chcemy się wyróżniać. Wszystkie strony internetowe zawsze są efektem naszej koncepcji. Nigdy nie kopiujemy i nie korzystamy z szablonów.  Metoda responsywna, z której korzystamy,  w efekcie pozwala na sprawne użytkowanie witryny na dowolnym ekranie.

W dzisiejszych czasach większość naszego czasu spędzamy na telefonach komórkowych, dlatego też nie chcemy ograniczać funkcjonalności Państwa witryny, która jest swego rodzaju wizytówką przedsiębiorstwa. Następnie, uważamy, że bezpieczeństwo w sieci jest ważne. Zależy nam na tym, abyście czuli Państwo, że witryna, która otrzymujecie jest zabezpieczona. W związku z tym, zawsze wszystkie nasze projekty posiadają pakiet zabezpieczeń przed wirusami oraz hakerami.

Co ważne, do Państwa dyspozycji pozostawiamy także intuicyjny panel zarządzania. W efekcie pozwoli on w przyszłości na wprowadzanie modernizacji treści na stronie internetowej. Dodawanie nowych materiałów, usuwanie bądź edycja nigdy nie będzie problemem. Przed oddaniem witryny w Państwa posiadanie zorganizujemy szkolenie z obsługi. Zależy nam na tym, aby czuli się Państwo komfortowo i pewnie podczas korzystania z własnego serwisu.

Reasumując, po stworzeniu strony czy też sklepu dla Państwa firmy proponujemy także zadbanie o dobry marketing. Atrakcyjna wizytówka firmy w połączeniu z reklamą w efekcie daje szersze możliwości na pozyskanie nowych współprac. Co ważne, zajmujemy się prowadzeniem kont firmowych w mediach społecznościowych. Dzięki temu, możemy cyklicznie dodawać nowe treści w social mediach, które będą atrakcyjne oraz merytoryczne. Posiadamy także własny portal www.podlaskie.tv, na którym istnieje możliwość zareklamowania również Państwa firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

5 powodów, by wybrać Strony internetowe Konin – AAOO.pl

Doświadczeni profesjonaliści

Nowoczesność rozwiązań

Kompleksowe działanie

Kreatywne podejście

Nastawienie na rozwój