Strony internetowe Nowoczesne rozwiązania na komputery, tablety i komórki zbuduj markę

rozreklamuj się

sprzedawaj jeszcze więcej
Sklepy internetowe idealne do rozwijania biznesu dotrzyj do nowych Klientów


zwiększ swoje przychody


rozwijaj własny biznes
Obsługa techniczna zarządzanie Twoją stroną i social mediami oszczędzaj czas

zleć zadania innym

wyprzedź konkurencję
Zobacz nasze portfolio tworzymy strony, sklepy i portale

Strony internetowe Legnica – AAOO.pl

Strony internetowe Legnica – Cyfryzacja Sp. z o.o. – AAOO.pl – to miejsce, w którym powstają nowoczesne witryny internetowe. Działamy w regionie, a także na terenie całej Polski. Współpracujemy z firmami z różnych zakątków kraju. Omówienie szczegółów może odbyć się drogą telefoniczną bądź mailowo. W tym celu możemy także umówić się na spotkanie. Nasze biuro znajduje się w sercu Podlasia – w Białymstoku.

Czytaj więcej

Strony internetowe Legnica, projektowanie stron www Legnica, strony www Legnica

Strona internetowa w pięciu krokach

1

Projektujemy

2

Konsultujemy

3

Wdrażamy

4

Szkolimy

5

Uruchamiamy

Opinie i oceny Naszych Klientów

Polecam, bo to co dla mnie najważniejsze przy zamówieniach, to solidność i jakość wykonania. A przy tym Pan Kamil jest bardzo sympatyczną, pomocną i kreatywną osobą.

Anna

Bardzo polecam. Super podejście do klienta. Zlecenie zrealizowane dokładnie tak jak chciałem. Stronka przeszła moje oczekiwania. Lubię konkretnych ludzi, którzy nie owijają w bawełnę.

Łukasz

Z Panem Kamilem współpracuje już kilka lat, zbudował mi już kilkanaście profesjonalnych stron internetowych. Świat byłby piękniejszy, jakby każdy partner biznesowy tak podchodził do powierzonych zadań.

Konrad

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z ta firma. Poleciła mi ją znajoma, która regularnie korzysta z ich usług. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, zgodnie z umową. Strona działa bez zarzutów. Polecam z czystym sumieniem.

Jolanta

Obsługa Klienta - 9,5
Stosunek jakości do ceny - 9,4
Czas realizacji - 9,1
Czas reakcji w nagłych przypadkach - 9,9
Szybkość odpowiedzi na kontakt - 9,1
Ogólna satysfakcja Klienta - 9,0

Nasza misja

Wspieramy biznes

Budujemy marki

Poprawiamy komfort pracy

Na wstępie warto zaznaczyć, że jesteśmy firmą, która  stale się rozwija. Pierwsze strony tworzyliśmy ponad 20 lat temu. Przez ten czas nasza wiedza oraz umiejętności były niejednokrotnie poddawane próbie. Dzięki naszej wytrwałości i chęci doskonalenia się – w dalszym ciągu możemy oferować Państwu nasze usługi.

Po pierwsze, tworzymy strony, sklepy oraz portale internetowe w taki sposób, aby przykuwały uwagę swoją nowoczesnością. Indywidualny wygląd każdej z witryn to priorytet. W efekcie wszystkie nasze projekty, które oddajemy do użytku są także responsywne. W wyniku tego, nie ograniczamy się tylko do wygodnego odczytu strony internetowej na dużym ekranie. Dodatkowo, responsywność  umożliwia nam korzystanie z witryn także na mniejszych ekranach tabletu bądź smartfona.

Ponadto, każda strona posiada nieograniczoną ilość zakładek. Chcemy, aby mieli Państwo szanse na przedstawienie jak najszerzej całej swojej działalności. Ważne jest także bezpieczeństwo, wobec tego zabezpieczamy witrynę przed wirusami oraz hakerami. Dodatkowo wyposażamy także stronę w intuicyjny panel zarządzania. Dzięki niemu, będą mogli Państwo w dowolnym momencie, w razie potrzeby, wprowadzać modyfikacje na stronie. Czy to w zakresie treści, czy fotografii.

Co ważne, nie wymagamy od Państwa fachowej wiedzy w tym zakresie. Zapewniamy Państwu szkolenie przed oddaniem gotowego projektu. Oczywiście sprawnie wytłumaczymy Państwu jak korzystać z panelu zarządzania. Na koniec przekażemy także kod dostępu do witryny.

Reasumując, w świecie gdzie rządzi Internet – warto jest to wykorzystać. Dobra reklama jest dźwignią handlu. Po stworzeniu strony internetowej, sklepu czy portalu warto zainwestować w dobry marketing. W tym zakresie również moglibyśmy Państwa odciążyć. Co istotne, ponad 10 lat temu rozpoczęliśmy pisanie pierwszych tekstów do pozycjonowania w sieci. Wiemy jak napisać tekst, aby stał się on atrakcyjny, a w konsekwencji wypromował Państwa witrynę w wyszukiwarce. Chętnie poprowadzimy także Państwa konta w social mediach, wedle Państwa zapotrzebowania. Dysponujemy także własnym portalem www.podlaskie.tv, na którym oczywiście również proponujemy zamieszczenie reklamy Państwa działalności.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

5 powodów, by wybrać Strony internetowe Legnica – AAOO.pl

Doświadczeni profesjonaliści

Nowoczesność rozwiązań

Kompleksowe działanie

Kreatywne podejście

Nastawienie na rozwój